Telewizja przemysłowa, montaż kamer IP

Oferujemy Państwu montaż systemów telewizji przemysłowej w domach, firmach oraz obiektach użyteczności publicznej. Teren naszego działania to Warszawa, Łomianki i okolice. Wszystkie projekty oparte są na sprawdzonych urządzeniach renomowanych producentów. Gwarantujemy profesjonalną instalację i konfigurację wszystkich urządzeń. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz wszechstronny serwis systemów monitoringu obiektów.

Montaż kamer telewizji przemysłowej stanowi bardzo ważny element bezpieczeństwa. Monitoring CCTV ułatwia pracę służb ochrony obiektów mieszkalnych. Instalacja kamer IP z systemem cyfrowego zapisu wnosi nową jakość w kontrolowanie tego, co dzieje się w Państwa firmie czy też w domu.

montaż kamer ip
telewizja przemysłowa
telewizja dozorowa
monitoring obiektów

Instalacja kamer przemysłowych umożliwia:

Cyfrową rejestrację obrazu ze wszystkich kamer, nagrywanie w sposób ciągły lub tylko po wykryciu ruchu, przeglądanie archiwalnych zapisów.
Rejestrację w każdych warunkach atmosferycznych, kontrolę domu lub firmy podczas nieobecności, obserwację obrazu na ekranie komputera lub smartfona.


Systemy telewizji przemysłowej opierają się na technologii analogowej CCTV bądź cyfrowej IP. Wybór cyfrowego sposobu transmisji danych jest dużo nowocześniejszy i zapewnia zastosowanie kamer o bardzo wysokiej i skalowalnej rozdzielczości. Otrzymujemy znacznie lepszą jakość i rozpoznawalność cyfrowego obrazu. W przypadku modernizacji lub rozbudowy analogowej struktury monitoringu, dobrym rozwiązaniem jest system hybrydowy. Pozwala to na obsługę kamer zarówno analogowych jak też cyfrowych.


strona główna

POWTÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

teren działania

TEREN WYKONYWANIA USŁUG

formularz kontaktowy

FORMULARZ KONTAKTOWY