Montaż domofonów, instalacja wideo domofonów

instalacja domofonu

Domofon to pierwszy poziom zachowania kontroli dostępu do naszego mieszkania lub firmy. Pełni podstawową funkcję ochrony naszej prywatności. W zależności od Państwa koncepcji wykonujemy montaż domofonów albo wideo domofonów wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne i wskazane. Szeroka gama dostępnych tego typu urządzeń sprawi, że z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania zarówno funkcjonalne jak również estetyczne.

Systemy domofonowe znacznie podnoszą komfort obsługi wnosząc wiele dodatkowych funkcji: zwalnianie blokady kodem albo kartą magnetyczną, podgląd obrazu, łączność z ochroną lub portiernią, równoległe działanie kilku unifonów, sterowanie furtką albo bramą.

montaż wideodomofonu

Bardziej rozległe zastosowanie mają urządzenia oparte o kontroler systemowy i elektroniczne czytniki klucza. Kiedy użytkownik posłuży się swoją kartą identyfikacyjną, system zweryfikuje jego uprawnienia i podejmie zaprogramowaną wcześniej akcję.
Zapobiega to nieautoryzowanemu wejściu do pomieszczeń osób nieuprawnionych oraz monitoruje wejście i wyjście osób upoważnionych. Taki system umożliwia także redukcję wielu tradycyjnych kluczy do jednej karty magnetycznej lub breloczka z transponderem. Przy zastosowaniu czytników biometrycznych nie ma nawet potrzeby korzystania z zewnętrznych identyfikatorów.


strona główna

POWTÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

teren działania

TEREN WYKONYWANIA USŁUG

formularz kontaktowy

FORMULARZ KONTAKTOWY