Montaż alarmów, instalacje alamowe

Niezawodny system alarmowy jest najważniejszym środkiem technicznym zabezpieczającym budynek. Urządzenia alarmowe bezzwłocznie reagują na zaistniałe zdarzenia. Montaż alarmu powoduje również ograniczenie kosztów ochrony fizycznej.

Oferujemy Państwu montaż systemów alarmowych od podstawowych, prostych w obsłudze urządzeń, aż po rozbudowane instalacje przeznaczone dla obiektów handlowo-usługowych. Działamy na terenie Warszawy, Łomianek i okolic.

montaż alarmów domowych
alarmy bezprzewodowe
powiadomienie gsm
alarmy do obiektów

Uzupełnieniem instalacji alarmowej może być monitorowanie systemu. Polega to na połączeniu centrali alarmowej z system monitorującym i pozwala na reakcję patroli interwencyjnych poprzez odbieranie sygnałów takich jak: alarm włamaniowy, alarm napadowy, awaria urządzenia, sygnalizacja pożaru, sabotaż systemu, brak zasilania.

Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość kontroli pomieszczeń na wielu płaszczyznach równocześnie. Monitorowanie obiektu może służyć również do wezwania pomocy osobom starszym, samotnie zamieszkującym czy chorym. W zależności od zaistniałej sytuacji powiadomiony zostaje właściciel, a w przypadku wyższej konieczności - służby ratownicze lub policja.


Jeżeli nie jest wskazane, aby angażować reakcję patroli interwencyjnych i zachować pełną anonimowość, ciekawą i funkcjonalną alternatywą jest powiadamianie GSM. Dzięki tej technologii można w natychmiastowy i dyskretny sposób dowiedzieć się za pomocą SMS-a co aktualnie dzieje się z zabezpieczonym przez nas obiektem.
Warto też dodać, że koszt monitoringu GSM jest wręcz symboliczny i nie wiąże się z żadnymi stałymi opłatami abonamentowymi.strona główna

POWTÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

teren działania

TEREN WYKONYWANIA USŁUG

formularz kontaktowy

FORMULARZ KONTAKTOWY