Inteligentny dom, automatyka obiektów

automatyka obiektów

Możliwości inteligentnego domu zależą wyłącznie od naszej wyobraźni oraz zasobów finansowych. Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają stworzyć niemal dowolną konfigurację zarządzania obiektem. Inteligentny budynek integruje wiele systemów takich jak: oświetlenie, ogrzewanie czy sterowanie roletami w jedną całość, co sprawia, że mamy poczucie komfortu a także oszczędności.
Bezpieczeństwo. Popularnym rozwiązaniem jest symulacja naszej obecności. Stosując odpowiednie sterowniki możemy zdalnie zapalać światła albo zmieniać położenie rolet. Dodatkowo możemy od czasu do czasu włączać wieżę stereo albo wieczorem telewizor.

inteligentny dom

Oszczędność. Inteligentny budynek optymalizuje zużycie energii umożliwiając oszczędności nawet o kilkanaście procent w skali roku. Oświetlenie włącza sie tylko wtedy, gdzie powinno, a ogrzewanie załącza się na podstawie danych o temperaturze otoczenia. Puste pomieszczenia ogrzewane są tylko w takim stopniu, w jakim jest to niezbędne.
Wygoda. Sterowanie nawet wieloma czynnościami odbywa się za pomocą pojedynczych przycisków. Zraszacze w ogrodzie sterowane są automatycznie na podstawie informacji o pogodzie oraz stanie podłoża. Podgrzewanie chodników dba o bezpieczeństwo ciągów komunikacyjnych w czasie oblodzenia. Oświetlenie na zewnątrz spełnia rolę inteligentnej asysty włączając się, gdy zbliżymy się do domu.

Każdy system automatyki obiektu można w dowolnej chwili przeprogramować, co powoduje niezwykłą elastyczność. Zaprojektowany w odpowiedni sposób świetnie się sprawdza nie tylko w dużych domach, ale również w niewielkich mieszkaniach czy apartamentach.


strona główna

POWTÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

teren działania

TEREN WYKONYWANIA USŁUG

formularz kontaktowy

FORMULARZ KONTAKTOWY